Komerční sdělení

Komerční sdělení

Půjčky podporující ekologii bodují v žebříčcích. Kdo je poskytne?

Hitem posledních let jsou půjčky domácnostem i podnikatelským projektům, jejichž součástí je snížení energetické náročnosti, případně vybudování technologie, která jiným způsobem pomůže životnímu prostředí. Vedle bohulibé myšlenky nabídnou i zajímavější úrok. U kterých bank se po nich poohlédnout?
Komerční sdělení

Ověření historie vozu může být o hodně snazší: litevský carVertical začlenil do svých služeb i český trh

Jak poznat, že kupované ojeté auto nebylo bourané? Jak si ověřit, že opravdu bylo přivezeno ze země, kterou má udánu v technickém průkazu? A je technický průkaz vůbec pravý? To jsou těžké otázky, před nimiž stojí každý, kdo si kupuje ojetý vůz. S dnešními technologiemi už to naštěstí není sázka do loterie - s výhodou se dá využít služeb, které se ověřováním historie aut přímo zabývají. Českým zákazníkům je dostupná služba carVertical, která mezinárodní kontrolu historie vozidla nabízí.
Komerční sdělení

Trendy Zákaznická zkušenost a podpora 2022: akce z Cloudfresh

Chcete-li být úspěšní ve svém podnikání, neobejdete se bez kvalitní zákaznické podpory. Zveme vás srdečně na bohatý brunch, který vám umožní setkat s kolegy, inspirovat se a také dozvědět o novinkách z oblasti zákaznických zkušeností.
Komerční sdělení

Jak získat finance na rozjezd podnikání?

V dnešní době už neplatí, že musíte mít při rozjezdu podnikání na účtu miliony nebo žádat o úvěr bankovní společnost. Způsobů, jak získat peníze na podnikání je mnohem více. Pojďme se podívat na pár nejzajímavějších možností – třeba najdete tu nejlepší i pro vaše potřeby.
Komerční sdělení

Profesní pojištění odpovědnosti? Kde jej sjednat?

V jakémkoli zaměstnání může dojít k situaci, kdy způsobíte zaměstnavateli škodu. Vyřešit to může profesní pojištění odpovědnosti, Jak na to?