Startupy mají ještě 10 dní na přihlášky do Creative Business Cup 2023

6. 1. 2023 – 10:00 | Tech | Adam Homola | Diskuze:

Startupy mají ještě 10 dní na přihlášky do Creative Business Cup 2023
zdroj: CzechInvest

Čas na registraci do startupové soutěže Creative Business Cup se krátí, své projekty můžete přihlásit do 15. ledna 2023. Národní kolo soutěže, které pořádá agentura CzechInvest, vám dává šanci probojovat se do mezinárodního finále v Kodani a utkat se s těmi nejkreativnějšími startupy světa.

„Creative Business Cup pořádáme na CzechInvestu už šestým rokem s cílem najít kreativní a inovativní startupy napříč Českou republikou a pomoci jim získat globální renomé. Delší dobu vidíme obrovský potenciál, který české startupy mají, a to dokládá i každoroční dobré umístění českých startupů na předních příčkách. Letošní ročník bude velký a my už se nemůžeme dočkat. Chtěla bych připomenout blížící se deadline, přihlašování končí za 10 dní. Startupy získají nejen cenné zkušenosti, ale mohou také zvýšit povědomí o svém produktu,“ vyzývá Alena Hájková, ambasadorka Creative Business Cupu pro rok 2023 a ředitelka Odboru regionálních kanceláří agentury CzechInvest.

Do konce ledna 2023 bude v rámci soutěže vybráno deset nejlepších projektů. Finalisté se představí 23. března 2023 na českém finále v Ústí nad Labem. Vítěz národního kola se pak účastní globálního finále v Kodani. Přihlašovat se můžete do 15. ledna 2023.

Soutěž je určena pro startupy z kreativních odvětví, jako je například design, elektronika, software, počítačové hry, 3D tiskárny, móda, architektura, reklama, film, fotografie, gastronomie, volnočasové aktivity, hračky, hudba nebo audiovize. Porota hodnotí nejen kreativní řešení produktu či služby, ale také potenciál obstát v mezinárodní konkurenci a stát se globálně úspěšnou firmou.

Loňský ročník ovládl startup Sensio, který se v globálním finále umístil na třetím místě se svým produktem MyCello. Zopakoval tak úspěch startupu SNUGGS z roku 2019. Dalšími výherci národního kola Creative Business Cup byly startupy Readmio (2021), FaceUp (2020), Miomove (2018) nebo Nanits Universe (2016). Více informací o předchozích vítězích i soutěži samotné naleznete na stránkách Creative Business Cup.

Zdroje:

Nejnovější články