Balíkový přepravce GLS opět podpoří podnikatelky ve-commerce

11. 7. 2023 – 13:14 | Digitál | Redakce StartupInsider | Diskuze:

Balíkový přepravce GLS opět podpoří podnikatelky ve-commerce
zdroj: AMSP ČR

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) ve spolupráci s mezinárodním balíkovým přepravcem GLS vyhlašují již čtvrtý ročník soutěže eŽena. Ta je určená podnikatelkám v oblasti e-commerce. Jejím cílem je podpořit ženy v začátcích či rozvoji jejich byznysu. GLS odmění čtyři vítězné projekty poukazem na službu e-Balík PROFI dohromady v hodnotě 110 tisíc korun a reklamními PR články na portálu iDnes.cz. Projekty je možné přihlašovat do 31. srpna 2023.

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) v rámci projektu Podnikavá žena pořádá již 4. ročník soutěže eŽena. Jejím cílem je podpořit práci menších podnikatelek, zviditelnit jejich schopnosti a kvalitu služeb. Soutěž je určená všem ženám, které v rámci podnikání provozují vlastní e-shop nebo jej plánují založit a aktivní odesílají balíky. 

„Zájem o soutěž eŽena je každým rokem vyšší a vždy je těžké vybírat z tolika zajímavých podnikatelských příběhů pouze tři nejlepší. Jsme ale rádi, že můžeme podpořit alespoň několik podnikatelek, a pomoci jim tak v rozvoji jejich podnikání, a to i díky společnosti GLS, která je již počtvrté generálním partnerem soutěže. Zástupkyně drobného podnikání totiž obvykle nebývají v hledáčku médií, a proto jsme rádi, když můžeme jejich pracovitost a úsilí veřejně vyzdvihnout a ocenit,“ říká Eva Svobodová, členka představenstva a generální ředitelka AMSP ČR. 

GLS je v roli generálního partnera soutěže již počtvrté a do soutěže už tradičě věnuje ceny. Tři nejzajímavější podnikatelské příběhy obdrží poukaz na přepravu balíků na online portálu e-Balík PROFI, a to v hodnotě 40 tisíc Kč pro vítězku, druhá v pořadí získá poukaz na 30 tisíc Kč a třetí na 20 tisíc Kč. Mimoto společnost GLS poskytne všem oceněným prostor pro prezentaci formou PR článku na portálu iDnes.cz, a to s garantovaným zobrazením 1.000.000 pro první místo, 600.000 pro druhé místo a 350.000 pro třetí místo. Absolutní vítězka získá navíc balíček právních služeb společnosti Legitas v hodnotě 24.000 Kč. Na přelomu září a října proběhne hlasování i o Cenu veřejnosti, jejíž vítězka rovněž obdrží poukaz na službu e-Balík PROFI v hodnotě 20 tisíc Kč. Pro všechny ze čtyř oceněných jsou připraveny i speciální kšandy s motivem soutěže eŽena od loňské výherkyně Denisy Huňaté z www.tvojeksandy.cz. 

„Jsme velmi rádi, že se nám před 4 roky podařilo iniciovat a ve spolupráci s AMSP uvést v život tento úspěšný projekt. Našim cílem bylo ukázat prostřednictvím soutěže eŽena zajímavé podnikatelské příběhy a usnadnit tak dalším ženám jejich první kroky v e-komerci či podpořit rozvoj jejich stávajícího e-shopu. Myslíme si, že jednoduchý přístup ke spolehlivé a profesionální distribuci zásilek je v online podnikání extrémně důležitý. Obzvlášť v začátcích, které jsou mnohdy trnité, a je třeba se prodírat spletí právních a technických úskalí,“ uvádí Pavel Včela, ředitel společnosti GLS Česká republika. 

Přihlašování do soutěže zde.

Pro více informací navštivte naše webové stránky gls-group.com

O GLS Group 

GLS Group je předním poskytovatelem mezinárodní balíkové přepravy. Společnost svým zákazníkům napříč 40 zeměmi poskytuje spolehlivé a kvalitní zásilkové služby doplněné o nákladní a expresní služby. Díky rozsáhlé mezinárodní síti a výborným znalostem lokálního trhu mohou zákazníci očekávat bezproblémové, flexibilní a osobní služby napříč Evropou i mimo ni. GLS rovněž působí prostřednictvím dceřiných společností, které má ve stoprocentním vlastnictví také v Kanadě a na západním pobřeží USA. Síť GLS se skládá ze 120 ústředních a regionálních překladišť a z 1 600 dep, které využívají přibližně 37 000 dodávek a 4500 nákladních vozů. GLS zaměstnává přibližně 21 000 lidí. V roce 2021/22 dosáhla společnost GLS rekordního obratu ve výši 5 miliard EUR a navzdory globálním výzvám doručila 870 milionů balíků.

O AMSP ČR

AMSP ČR sdružuje od roku 2001 na otevřené, nepolitické platformě malé a střední podniky, živnostníky i spolky. Je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR, vedle legislativy, exportu, inovací, vzdělávání a financování MSP se zaměřuje na rodinné firmy, řemeslníky, začínající podnikatele, lokální producenty a pěstitele, malé obchodní a gastro provozovny, podnikatele 55+, ženy v podnikání a podnikatele na venkově. www.amsp.cz

Zdroje:
Tisková zpráva

Nejnovější články