Společnost Livesport si pro monetizaci reklamního prostoru vybrala skupinu DIGNITY. Reklamu mediálním agenturám a klientům bude prodávat TISCALI MEDIA / ARBOmedia

1. 6. 2023 – 13:00 | Digitál | Redakce StartupInsider | Diskuze:

Společnost Livesport si pro monetizaci reklamního prostoru vybrala skupinu DIGNITY. Reklamu mediálním agenturám a klientům bude prodávat TISCALI MEDIA / ARBOmedia
zdroj: Dignity

Společnost Livesport, globálně působící pod značkou Flashscore si vybrala media zastupitele pro prodej reklamního prostoru v ČR. Stalo se jím seskupení firem DIGNITY.

Reklamní prostor bude nabízet mediálním agenturám a klientům TISCALI MEDIA / ARBOmedia, které v Netmonitoru vystupují jako jedna entita. V rámci spolupráce bude TM / ARBO zastupovat weby Livesport.cz, EuroFotbal.cz, TenisPortal.cz a mobilní aplikaci Livesport, která patří k největším na tuzemském trhu.

Návštěvnost webů a aplikací společnosti Livesport do této doby nebyla oficiálně měřena. To se nyní mění.

Cílem spolupráce je najít cestu, jak zachovat služby uživatelsky přívětivé a zároveň nabídnout reklamní prostor zadavatelům. Celkový počet zobrazení stránek na webu a v aplikaci Livesport je více než 380 milionů měsíčně, což znamená víc než 1 miliardu reklamních impresí. Jedná se tak o největší zásah v tomto segmentu v ČR. Věříme, že v media plánování nyní můžeme nabídnout opravdu něco nového a velkého,“ říká Michal Kubík, CEO TISCALI MEDIA, a.s.

Livesport je pro nás velká příležitost, jak vnést nový vítr na český mediální trh. Uvidíme, jak jeho projekty zahýbou s TOP 5 dle Netmonitoru,“ dodává Petr Jaroš, CEO ARBOmedia, s.r.o.

Reklamní systém pro výdej display reklamy i programatiku bude PERFORMAX. Jde o vlastní technologickou platformu pro optimalizaci reklamního prostoru, kterou již 10 let vyvíjí společnost Performax.cz, s.r.o.

Hlavním technologickým manažerem pro výběr a implementaci vhodných reklamních řešení se stal Hubert Gall, který ve společnosti Performax.cz působí na pozici Head of Ad Solutions.

Rozvoj obchodních příležitostí napříč skupinou DIGNITY zaštítí Lukáš Havrda, Business Development Director.

Naší velkou výhodou oproti konkurenci je to, na co jsme vsadili již před několika lety. Budovali jsme každou firmu samostatně. Pokud přijde opravdu velký partner a potřebuje kompletní řešení, má k dispozici všechny naše společnosti, které klientovi mohou nabídnout komplexní spolupráci. Livesport tak bude mít k dispozici vydavatele, media zastupitele, mediální agenturu i technologie, čímž pokryje vše, co pro monetizaci reklamního prostoru potřebuje“, za celou skupinu shrnuje Jakub Hulík, CEO skupiny Dignity.

Na trhu je hodně zadavatelů, pro které reklamní prostory Livesportu skýtají skvělou příležitost, jak oslovit zajímavou cílovou skupinu. Dignity zvítězilo v náročném a dlouhém výběrovém řízení, kterého se účastnili největší hráči na trhu. Věřím, že spolupráce s nimi bude prospěšná pro obě strany, a proto se na ni velmi těším,“ dodává Chief Commercial Officer Livesportu Lukáš Raška.

O společnosti Livesport:

Livesport je česká technologická společnost, která od roku 2006 vyvíjí weby a aplikace se sportovním obsahem. Její vlajkovou lodí je mezinárodní síť Flashscore, kterou čeští fanoušci znají pod názvem Livesport.

Díky celosvětové popularitě sítě Flashscore je Livesport jedním z předních globálních poskytovatelů sportovních informací. Jeho weby a aplikace, které jsou k dispozici ve více než 40 zemích, navštěvuje měsíčně přes 100 milionů uživatelů. Některou z aplikací sítě Flashscore si do svých mobilních zařízení stáhlo více než 130 milionů sportovních fanoušků.

O společnosti DIGNITY:

DIGNITY je investiční uskupení firem se zaměřením na moderní technologie, internetovou reklamu a tvorbu webových služeb působící

na trhu od roku 2008. Do portfolia DIGNITY patří vydavatelství TISCALI MEDIA, a.s., media zastupitelství ARBOmedia, s.r.o., digitální mediální agentura Performio.cz, s.r.o., technologické společnosti Performax.cz, s.r.o. a Antiadblock.com, s.r.o.. Díky takto širokému záběru a kombinaci silných stránek jednotlivých týmů mohou naše jednotlivé společnosti nabízet svým klientům více služeb a řešení najednou. Pro klienty je tak komunikace a spolupráce s námi efektivní a výhodná, protože se dokážeme přizpůsobit i unikátním potřebám.

Zdroje:
Tisková zpráva, Dignity

Nejnovější články